close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه

راه و روش تبلیغات در گوگل


درباره سايت درباره سايت
گروه آموزشی ایران جوان
سلام به همــه دوستــان خوب و مهربونم بسیار ممنون از حضورتـون تو ایـن کلبــه امیـــدوارم از بودن تو این فضای پاک لذت ببرید گروه آموزشی ایران جوان

موضوعات موضوعات

تــــــکــــنـــــولــــــوژی

ایـــنـــتــــرنــــت

اخبــار تکنـولوژی

امـــــنـــــیـــــت

تجارت الکترونیک


آرشيو آرشيو

اسفند 1391

مرداد 1391

فروردين 1391

اسفند 1390

بهمن 1390


جستجوگر پيشرفته سايت

راه و روش تبلیغات در گوگل


وبلاگ موسسه جوانان خیر

راه و روش تبلیغات در گوگل

موسسه جوانان خیر گوگل

موتور جست‌ و جوی گوگل از ابزارهایی است که در مقوله بازاریابی اینترنتی خواهان بسیاردارد. معمولاً گوگل دو روش و مجرای تبلیغاتی پیش روی مشتریانش قرار می‌دهد.یکی تبلیغات در نتایج حاصل از جستجوها و دیگری حضور در محتوای وبسایت‌ها. در واقع بیشتر افرادیکه می‌خواهند کسب و کارشان در گوگل معرفی شود، از هر دوی این روش‌ها استفاده می‌کنند .

روش اول به این معناست که نام،‌ مشخصات وطرح تبلیغاتی یک کسب و کار پس از این که کاربر با موتورجستجوی گوگل شروع به گشت و گذار و جستجو می‌کند، در کنارنتایج، کند و کاوهای گوگل پیش چشمانش قرار می‌گیرد. در واقع تبلیغات باصفحاتی که پس از کلیلک روی Search پدیدمی‌آیند، همراه می‌شود .

منبع: سایت جامع خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی

برگرفته از سایت : www.zar.ir

ویرایش مجدد : raz

وبلاگ موسسه جوانان خیر

راه و روش تبلیغات در گوگل

موتور جست‌ و جوی گوگل از ابزارهایی است که در مقوله بازاریابی اینترنتی خواهان بسیاردارد. معمولاً گوگل دو روش و مجرای تبلیغاتی پیش روی مشتریانش قرار می‌دهد.یکی تبلیغات در نتایج حاصل از جستجوها و دیگری حضور در محتوای وبسایت‌ها. در واقع بیشتر افرادیکه می‌خواهند کسب و کارشان در گوگل معرفی شود، از هر دوی این روش‌ها استفاده می‌کنند .

روش اول به این معناست که نام،‌ مشخصات وطرح تبلیغاتی یک کسب و کار پس از این که کاربر با موتورجستجوی گوگل شروع به گشت و گذار و جستجو می‌کند، در کنارنتایج، کند و کاوهای گوگل پیش چشمانش قرار می‌گیرد. در واقع تبلیغات باصفحاتی که پس از کلیلک روی Search پدیدمی‌آیند، همراه می‌شود .

استفاده از روش دوم برای وب سایت‌های سودمنداست که از خدمات Adsense ، در گوگل استفاده کند . Adsense یا همان Ad servingprograme برنامه‌ای از مجموعه گوگل است که وب سایت‌های عضو را باآگهی‌ها،‌ تصاویر و فایل‌های صوتی و تصویری تغذیه می‌کند. این سرویس به سرعت در حال رشد و گسترش بوده در حال حاضر میلیون‌ها وب سایت از امتیازاتش بهره‌مند می‌شوند. با استفاده از Adsense ،آگهی‌های تبلیغاتی به سرعت و در دامنه وسیعی منتشر می‌شوند. این مطالب در محتوای وب‌‌سایت‌هایی که از این سرویس استفاده می‌کنند، جایگرفته، خود را به همه نشان می‌دهند .

با این وجود بسیاری از صاحبان وب‌سایت‌ها، حضور در نتایج جستجوهای اینترنتی را ترجیح می‌دهند و قوای تبلیغاتی‌شان را بر این حوزه متمرکز می‌نمایند.دلایل متعددی وجود دارند ولی در این بین مقوله اعتماد و صداقت در درجه اول اهمیت قرار می‌گیرد وب‌سایت‌های کوچک و تازه‌کار به این مقوله توجه ویژه‌ای دارند. مشکل این گروه اینست که احتمال کلاهبرداری و نفوذ دروب ‌سایت آنها زیاد بوده، ترجیح می‌دهند که از نتایج جستجوها استفاده کنند.این نوع چالش‌ها در حیطه نتایج جستجوها نیز وجود دارد ولی میزان شیوع آن به مراتب کمتر است .

نکته دیگری هم وجود دارد و آن اینکه اگر بازدید کننده یک وب سایت اطلاعات و مشخصاتی را بیابد که کاملاً می‌تواند نیازهایش را برآورده سازد، به سراغش خواهد رفت. وقتی که کاربر در وب‌سایتی غیر از سایت آن بازاریاب، گشت و گذار می‌کند، ممکن است به دلایلی کاملاً متفاوت به این وب سایت آمده باشد . به طور مثال یک وب سایت درباره معایب و مضرات استفاده از Adsense بحث و گفتگو می‌کندو ممکن است هم طرفداران  Adsense را به خود جلب کند وهم برای مخالفان جذاب و جالب توجه باشد. اگر کسیبخواهد این سرویس را بخرد و برای همین منظور در اینترنت جستجو کند، با خواندن عقاید و بازخوردهای این چنین، هرگز این کار را نخواهد کرد.

بازاریابان و مجریان تبلیغات هم چندان از این کار استقبال نمی‌کنند و میل ندارند که با استفاده از سرویس Adsense و آگهی‌ها و متون تبلیغاتی در محتوای وب‌سایت، بازاریابی کنند. آنها این روش را وقت‌گیر و پردردسر می‌دانند. در واقع زمانی این مجرای تبلیغاتی خوب عمل خواهد کرد که وب‌سایت‌های مجموعه حاضر، به مطلب و مقوله مورد نظر مرتبط باشند و مهمتر از همه این که همچنان بتوانند در اینترنت حضور فعال داشته،بازدیدکنندگان را جذب نمایند. چک کردن و بررسی محتوای آنها و آگاهی ازمرتبط بودن آنان با هدف مورد نظر کار دشواریست و زمان زیادی لازم دارد . به این ترتیب معلوم است که حضور در مجموعه‌ای متشکل از 500 وب سایت وتبلیغات در آنها و برقراری تعاملات دوجانبه، کاری سخت و پرهزینه است.بدتر از همه این که عده‌ای از صاحبان این وب‌سایت‌ها به ارتقای کیفیت متن وب‌سایت‌شان هم توجه ندارند و سعی نمی‌کنند کلمات کلیدی روشنتر و بیشتری را در متن بگنجانند.

 معمولاً در این چنین مجموعه‌ها و سایت‌های Adsense ، بانکی از لغات واصطلاحات کلیدی وجود دارد که می‌تواند در آغاز راه کمک کننده باشد ولی پس از چندی دیگر سازنده نخواهند بود. در این حال همه وب‌سایت‌ها از این واژه‌ها بهره برده‌اند و یک وب سایت موفق سعی می‌کند لغات و عباراتی را در محتوایش بگنجاند که در عین یگانگی و برجستگی،گویای مفهوم و هدف آن وب سایت بوده جستجوگران اینترنتی را به سوی خود جلب نماید . این مشکلات و چالش‌ها سبب شده که جمع کثیری از بازاریابان وکاسبانی که می‌خواهند کسب و کار اینترنتی یا حقیقی خودشان را در دنیای مجازی معرفی کنند استفاده از روش‌های دیگر را ترجیح می‌دهند.

علی‌رغم این شرایط، باز هم گروه های متعددی از بازاریابان استفاده از محتوای وب سایت را روشی کارآمد می‌دانند.یک علت مهم اینست که این روزها بازاریابان فراوانی فقط از مجاری جستجوهای اینترنتی فعالیت می‌کنند و به این جهت میدان رقابت چندان شلوغ نخواهد بودو این گروه می‌توانند راحت تر کار کنند .

بازاریابانی که کار در محتوای وب سایت‌ها را ترجیح می‌دهند، دریافته‌اند که وب سایت مشتری آن‌ها،منبع خوبی برای پیشرفت‌شان هم هست. پس از این که آگهی‌ها و ترفندهای تبلیغاتی آنها در متن و محتوای وب سایت گنجانده شد و در معرض دید همگان قرار گرفت،‌ مجریان تبلیغات و خود مالک وب سایت می‌تواند نقاط ضعف و قوترا تشخیص دهند و در بهینه‌سازی کارشان بکوشند .

استفاده از محتوای وب سایت‌هادر بازاریابی اینترنتی، به صاحب یک کسب و کار اینترنتی اجازه می‌دهد تا پیام‌های تبلیغاتی خود را در دامنه متنوعی از دیگر وب سایت‌ها منتشر کند. در ضمن، اصلی وجود دارد که این بازاریابان را ملزم می‌کند کهاز شبکه Google Adsense استفاده نمایند .

حقایقی در این میان هستندکه چهره دیگر تبلیغات در محتوای وب سایت‌ها را نشان می‌دهد. شبکه تامین وتوزیع آگهی‌ها و تبلیغات گوگل یا همان Adsense ،ابزار قوی و موثریست اما به هیچ وجه نمی‌تواند جایSearch (جستجو)‌را برای بازاریابان و صاحبان مشاغل بگیرد. جستجوهای اینترنتی منظم‌تر و با کیفیت بالاتر صورت می‌پذیرند و امکان سوء استفاده و کلاهبرداری نیز در این فرآیند کمتر است. به همین ترتیب، بازاریابان اینترنتی پروسه تبلیغات از راه نتایج جستجوهای اینترنتی را، پاسخگوتر از حضور در محتوای وب سایت‌ها می‌دانند. مجریانی که بازاریابی این چنینی را در پیش گرفته‌اند باید همواره به دنبال مشاهده نتایج و ثبت میزان برگشت تلاش و کوشش‌ها و مخارج صرف شده باشند. در مورد استفاده از محتوای وب سایت، در بازاریابی خود همین ابزار، قادرست روند پیشرفت و جریان کسب درآمد و بازگشت سرمایه را نشان دهد.

در پایان باید گفت که درباره برتری هر کدام از این روش‌ها بر دیگری، اختلاف نظرهایی وجود دارد و گروهی از بازاریابان وب سایت‌ها را بر نتایج حاصل از جستجوها مقدم می‌دارند و گروهی برعکس آن را بیان می‌کنند. آن چه از مجموع شرایط وداده‌ها و نظرات اهل فن برمی‌آید، نشان می‌دهد که جستجوهای عمومی اینترنتی همچنان در صدر گزینش‌های مجریان تبلیغاتی قرار دارند .

منبع: سایت جامع خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی

برگرفته از سایت : www.zar.ir

ویرایش مجدد : razبرچسب ها : موسسه جوانان خیر جوانان خیّر قرض الحسنه گوگل تبلیغات مقاله تبلیغات اینترنتی بازاریابی روش تبلیغات
ارسال شده در : سه شنبه 9 / 12 / 1390 - توسط : راز
بازديد : 107 بار دسته بندي : نظر دهيد! [ ]

مرتبط باموضوع :نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • مدل آرايش

  فروش گيفت کارت پلی استيشن

  پايان نامه

  خريد سرور مجازی از مبين هاست

  خريد فيلتر شکن

  کاریابی بندرعباس

  تور دبی

  خرید جم کلش رویال

  خرید هاست ارزان

  دانلود آهنگ جدید امیر تتلو اعتیاد

  چاپ کاتالوگ و بروشور

  مجله اینترنتی برترین
 • بک لينک بک لينک
  خرید گیفت کارت ارزان اسپاتیفای استیم
  خرید آنلاین گیفت کارت گوگل پلی با گیفتی دات کام
  خاک پوششی
  تور ارزان کیش لحظه آخری
  هتل های 5 ستاره کیش
  تور کیش از مشهد لحظه آخری
  تور کیش نوروز 95
  دیدنی های جزیره کیش
  بلیط کیش ارزان قیمت
  بلیط پرواز کیش
  خرید گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی
  بزرگترین مرکز خرید و فروش گیفت کارت
  تور ارزان کیش نوروز 95